in

El İşi Kadın Hobileri Konulu YOUTUBE Kanalımız Açıldı, Abone Olun

Örgü, iğne oyası, tığ işi, keçe örnekleri, lif modelleri, kanaviçe etamin örnekleri ve tüm kadın hobileri içerikli youtube kanalı.

Herkese merhaba! Sitemizde paylaştığımız tüm modelleri, siz ziyaretçilerimizin daha kolay ve hızlı görüntüleyebilmesi adına, Youtube kanalımızda video slayt şeklinde paylaşmaya karar verdik.

Kanalımızda hemen her gün örgü modelleri ve diğer el işi örnekleri ile birlikte anlatımlı yapılış dersleri de sunmaya özen göstereceğiz. Şu an yeterince içerik olmasa da abone olmayı lütfen unutmayın çünkü abone olarak yeni içeriklerden haberdar olacaksınız, bu sayede daha fazla kitleye erişmemiz açısından bize de destek vermiş olursunuz.

YOUTUBE KANALIMIZ İÇİN TIKLAYIN

Anlatım ve model isteklerinizi bu sayfadaki yorum kısmından bize ulaştırın. En kısa sürede hazırlanıp paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

El İşi Kadın Hobileri Konulu YOUTUBE Kanalımız Açıldı, Abone Olun
3.9 (77.5%) 8 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

3 Yorum

Bir Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçeden Zarif Kuşlar

2018 Keçe Örnekleri, En Güzel Anlatımlı Keçe Modelleri

Evde takı tasarımı yaparak para kazanma.

Takı Tasarımı Yaparak Para Kazanma Evde Oturan Bayanlar İçin Ek Gelir