in

Tığ İşi Örgü Yastık Kılıfı Modelleri (75 Adet) Puf, Kırlent

Pratik bir günde örebileceğiniz tığ işi yastık kılıfları, puf modelleri de mevcut, yastıkların küçüğünü yapıp kırlent olarak kullanabilirsiniz.

Kirli Beyaz Tığ işi yastık
Kirli Beyaz Tığ işi yastık

Bu yazımızda sizlerle en güzel tığ işi örgü yastık kılıflarını paylaştık. 75 adet tığ örgüsü yastık modelinden oluşan bu galerimizi başka yerde bulamazsınız. Orguu.com’da olmanın keyfini çıkartın!

Yastık kılıfı modellerinin yanı sıra bir çok puf ve kırlent modeli de sunduk. Oldukça pratik ve hızlı örebileceğiniz bu yastıkların içini kaliteli bir pamukla doldurabilir ya da mevcut yastıklarınıza kılıf olarak geçirebilirsiniz. Fotoğraf galerisine geçiş yaptıktan sonra ileri geri butonlarına basarak tüm örneklere bakınız. Hemen hepsini beğeneceğinizden eminiz. Bu modelleri hediyelik olarak instagram üzerinden ve ya facebook gruplarında ek gelir amaçlı satışını da yapabilirsiniz. Dantel süslemeli ve şiş örgüsü yastık modelleri de çok yakında eklenecek.

Tığ İşi Örgü Yastık Kılıfı Modelleri (75 Adet) Puf, Kırlent
4.3 (85.71%) 7 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

4 Yorum

Bir Yorum Yaz
  1. Her zaman ziyaret ettiğim bir sitesiniz. Daha fazla ekleyin lütfen. Tulumları beğendim acaba bunun gibi örgü ören bayanlara nasıl ulaşabilirim?

  2. Tığ işine aşığım her şey yapılabiliyor ama ben bu kadar güzel çıkartamıyorum şimdilik tabi kendimi geliştireceğim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tığ İşi Sıralı Oya Yapılışı Video Anlatım

Narin Güzel Bir İğne Oyası Havlu Kenarı Örneği

Harika İğne Oyası Havlu Kenarı ve Yazma Kenarı Modelleri