in ,

Tığ İşi Örgü Bayan Eldivenleri En Güzel Modeller (50 Adet)

En güzel tığ işi bayan eldiven örgü modelleri galerisi. Oldukça şık ve modern eldivenler için galerimizi gezmeyi unutmayın.

Kalpli Eldiven Tığ İşi Örgü

Çoğunluğu açık parmaklı modellerden oluşan en güzel bayan eldiven modellerini bir araya getirdik. En beğenilen ve kolay örgüler arasında yerini alan eldiven yapılışı videolarını çok yakında sitemizde paylaşacağız. Kaçırmamak için takipte kalın. Kadınlar için en şık tığ işi örgü eldivenlere göz atmak için galerimizi gezmeyi unutmayın.

Kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte el işi ile ilgilenen bayanlar örgü ve tığ işine daha çok sarılmaya başladı, bu tip eldivenler örerek instagram ve facebook grupları gibi sosyal medya sayfalarında satıp ek gelir sağlayabilirsiniz.

Parmaklı ve parmaksız en güzel 50 adet tığ işi eldiven örgü modelleri sizlerle. Bu içeriğimizi paylaşmayı ve daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayarak bize destek olursanız çok seviniriz.

En Güzel Tığ Örgü Eldiven Modelleri

Daha önce sizlerle paylaştığımız diğer örgü modelleri için sayfayı aşağı kaydırın.

Tığ İşi Örgü Bayan Eldivenleri En Güzel Modeller (50 Adet)
4.6 (91.43%) 7 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

8 Yorum

Bir Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farklı ve güzel bir dantel salon oda takımı.

Yeni Tığ İşi Dantel Oyaları (20 Adet)

Örgü Bebek Tulum Modelleri (60 Adet) En Güzel Tulumlar