in

Şiş İşi El Örgüsü Çorap Modelleri (90 Adet)

Tam 90 adet harika örgü çorap modelleri sizlerle. Bayanlar, erkekler, çocuklar ve bebekler için en güzel el örgüsü çoraplar.

Altın Gri Örgü Çorap Burgulu Model
Altın Gri Örgü Çorap Burgulu Model

Her gün yeni el işi örgü modelleri eklemeye devam ediyoruz. Bu galerimizde şiş işi el örgüsü çorap modelleri paylaştık. Tam 90 adet modelden oluşan bu galerimizi gezinmeyi unutmayın.

Soğuk havalar ansızın kapımızı çaldı, tabi ki bu bir başlangıç. Örgü takımlarınızı hazırlamanın vakti geldi de geçiyor. İşte bu çoraplardan örerek kendinizin ve bebeklerinizin ayaklarını sıcacık tutabilirsiniz. Şiş ile örebileceğiniz en güzel örgü çorapları sizler için sunuyoruz.

Nasıl örüldüğünü merak ettiğiniz çorabı yorum kısmından bize yazarak sorabilirsiniz. Örgü teknikleri sayfamızı ziyaret ederek bu çoraplarda kullanılan örgü modellerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Şiş İşi El Örgüsü Çorap Modelleri (90 Adet)
5 (100%) 2 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

3 Yorum

Bir Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Örgü Bebek Tulum Modelleri (60 Adet) En Güzel Tulumlar

Tığ İşi Sıralı Oya Yapılışı Video Anlatım