in

Örgü Bebek Tulum Modelleri (60 Adet) En Güzel Tulumlar

Minik bebekler için en güzel örgü tulumları sizler için derledik. Tam 60 adet örgü bebek tulumu modeli.

Şiş Örgü Bebek Bere ve Tulum Takımı

Bebek bekleyen anne adaylarının kaçırmaması gereken örgü tulumlar sizlerle. Yeni doğan ve ya 1-3 yaş farketmez tüm bebekler için uygun, en güzel 60 adet örgü bebek tulum modellerinden oluşan harika bir galeri hazırladık.

Bebekler çok değerli ve hassas varlıklar bu sebeple yaklaşan kış mevsiminde onları en sağlıklı şekilde ısıtmalıyız. İşte bu örgü bebek tulumları sıcacık bir soba gibi onları ısıtacak.

Galeriye geçiş yapmadan önce sizlerle daha önce paylaştığımız her biri 120 adet modelden oluşan Örgü Bebek Patik Modelleri ve Örgü Bebek Yelek Modelleri galerine göz atabilirsiniz.

Birbirinden güzel diğer bebek örgü modelleri için bu içeriğimize de göz atabilirsiniz: Bebekler İçin Örgü Modelleri – Patik, Yelek, Atkı, Bere, Hırka, Battaniye, Oyuncak

Örgü Bebek Tulum Modelleri (60 Adet) En Güzel Tulumlar
4.8 (95%) 4 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

4 Yorum

Bir Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tığ İşi Örgü Bayan Eldivenleri En Güzel Modeller (50 Adet)

Altın Gri Örgü Çorap Burgulu Model

Şiş İşi El Örgüsü Çorap Modelleri (90 Adet)