in

Kolay Anlatımlı Örgü Patik Yapılışı ve Bebek Patik Modelleri

Örgü tasarım youtube kanalının hazırlayıp paylaştığı kolay bir örgü bebek patik yapılışı video anlatımı ile siz de bebeklerinize şahane patikler örebilirsiniz.

Örgü Bebek Patik Yapılışı Video Anlatımlı
Örgü Bebek Patik Yapılışı Video Anlatımlı

Bu yazımızda sizlerle şahane bir anlatımlı bebek patik modeli ile birlikte, bebekler için birbirinden 30 tane patik örnekleri paylaştık. Daha önce sitemizde sizlerle yine çok sayıda patik modelleri paylaşmıştık, eğer görmediyseniz patik aramasını kullanarak göz atabilirsiniz. Aynı sayfada bayanlar için sunduğumuz birbirinden güzel patikleri de kaçırmayın.

Örgü Bebek Patik Yapılışı

Bu patiği kolayca hazırlayabileceğiniz bir kurdele ile süsleyerek çok güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Baştan sona anlatımı ve kolay bir tekniğe sahip olan bu patiği örerek sevdiklerinize hediye edebilir ve ya sosyal medya aracılığı ile satarak para kazanabilirsiniz. Bu patiği ördüyseniz fotoğrafını facebook sayfamızdan tüm takipçilerimizle paylaşabilirsiniz, gelecek siparişlere yetişmekte zorlanabilirsiniz bizden demesi. 🙂

Kolay Anlatımlı Örgü Patik Yapılışı ve Bebek Patik Modelleri
5 (100%) 2 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Masal Okumanın Çocuklar Üzerindeki Etkileri

Masalların Çocuklar Üzerindeki Etkisi

Mercan Ziya Göral Butik Kuyumculuk

Butik Kuyumculuk: Kişiye Özel Altın & Pırlanta, Kolye, Yüzük, Takı Tasarımı