in

Butik Kuyumculuk: Kişiye Özel Altın & Pırlanta, Kolye, Yüzük, Takı Tasarımı

Mücevherlerinizi yenilemek ister miydiniz? Mercan Ziya Göral butik kuyumculuk, eşsiz hizmetiyle sizlere kullanmadığınız altın, pırlanta ve değerli taş takı ve mücevherlerinizi zevkinize göre yeniden tasarlayıp kullanma fırsatını sunuyor.

Mercan Ziya Göral Butik Kuyumculuk
Mercan Ziya Göral Butik Kuyumculuk

Butik kuyumculuk kavramı, kişiye özel özgün tasarımlarla takı ve mücevher üretme sanatını ifade eder. Mercan Ziya Göral, butik kuyumculuk alanında 1974’ten beri faaliyet gösteren köklü bir kuruluştur. Günümüzde oldukça standartlaşan mücevher tasarım anlayışına karşı, zevkinize göre size özel olarak üretilen tasarımlar ile kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Butik kuyumculuk hizmetleriyle birlikte, kendi tasarımlarınızı da bir ürüne dönüştürebilirsiniz.

Eskiyen, zarar gören ya da farklı sebeplerden dolayı kullanmadığınız altın, pırlanta ve değerli taş içeren mücevherlerinizi yenilemek ve yeniden kullanıma kazandırmak için yapmanız gereken tek şey www.mercanziyagoral.com web sitesini ziyaret etmek.

Mercan Ziya Göral Pırlanta Yüzük
Mercan Ziya Göral Pırlanta Yüzük

Mercan Ziya Göral, müşterilerine fikir, tasarım ve üretim aşamasında oldukça esnek ve avantajlı seçenekler sunuyor. Getirdiğiniz altın ve pırlantalarınızın ekspertizi gözünüzün önünde yapılır ve dilerseniz bunları beğendiğiniz mücevherler ile değiştirebilir ve ya özel tasarım olarak yeni mücevherlere dönüştürme aşamasına karar verebilirsiniz.

Kişiye özel pırlanta kolye, küpe, yüzük, bileklik gibi çeşitli takı ve mücevherlerin yapım süresi ve fiyatları doğal olarak değişkenlik göstermekte. Bu nedenle en doğru teklifi almak ve süreç hakkında bilgi edinmek için Mercan Ziya Göral web sitesini ziyaret ederek menüde bulunan iletişim sayfasından mail ve telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Butik Kuyumculuk: Kişiye Özel Altın & Pırlanta, Kolye, Yüzük, Takı Tasarımı
5 (100%) 2 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Örgü Bebek Patik Yapılışı Video Anlatımlı

Kolay Anlatımlı Örgü Patik Yapılışı ve Bebek Patik Modelleri

Masal

Masalların Hayatımızdaki Yeri ve Önemi