in

İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri, 90 Adet İğne İşi Yazma Kenar Oyaları

Yine dev bir galeri ile karşınızdayız. Yeni gelinlerin çeyizinde mutlaka bulunması gereken birbirinden güzel iğne oyası yazma kenar oyaları modelleri sizlerle. 90 adet yazma kenarı modelinden oluşan bu galerimiz aklınızı çok karıştıracak. Her biri ayrı güzellikte olan bu yazmalar arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız.

Kaliteli fotoğraflardan ve birbirinden farklı en güzel iğne oyası yazma kenarı modellerini uzun uğraşlar sonucunda derledik ve paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her modeli detaylıca incelerseniz kolayca yapabileceğinizi görürsünüz. Kenar oyalarını görüntülemek için fotoğraflara tıkladıktan sonra önceki sonraki bağlantılarına tıklayınız. Eğer iğne işine yeni başlıyorsanız, sitemizin galeri bölümünde iğne oyası video anlatım dersleri paylaştık, iğne işi oyası yapılışı öğrenmek istiyorsanız oradan başlayabilirsiniz.

En Güzel İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri (90 Adet)

Daha önce paylaştığımız havlu kenarlarına göz atmak için de 120 adet iğne oyası havlu kenarı modelleri bağlantısını ziyaret etmenizi kesinlikle öneriyoruz. İğne işi ile ilgilenen bayanların kadınların satış amaçlı ve ya kendisi için yapabileceği, görenlerin de hayran kalacağı harika havlu kenarı oyaları görüntüleyeceksiniz.

İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri, 90 Adet İğne İşi Yazma Kenar Oyaları
4.6 (92.31%) 13 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

4 Yorum

Bir Yorum Yaz
  1. Gerçekten de her yerde aynı modeller vardı bunlar harika. Bazıları birbirine çok benziyor ama aynı değil her birinin modeli ayrı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri, 120 Adet İğne İşi Kenar Oyaları

Farklı Güzel Örgü Modelleri ve Teknikleri Video Anlatım (12 Adet)