in

45 Adet İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri – Tığ İşi Yeni Farklı Modeller

İğne oyası deyince akla gelen ilk işlerden birisi de havlu kenarı yapmak. Havlularınızı güzelleştirmek ve şık detaylar katmak için, tığ işi iğne oyası ile harika kenarlar yapabilirsiniz. Biz kadınların doğası gereği, etrafımızdaki her şeyi süsleme ve güzelleştirme yönelimimiz var. Bu sebeple havlularımıza bile saatlerce süren iğne oyası kenarları sıkılmadan severek yapabiliyoruz.

Tığ işi ile birbirinden güzel iğne oyaları yapılabiliyor. Sizlerle paylaşacağımız bu havlu kenarı modellerini inceleyerek nasıl yapıldığı hakkında fikirler edinebilirsiniz. İlerleyen süreçte bu iğne oyalarının nasıl yapıldığına dair bir çok eğitim derslerini sitemizde paylaşacağız. Daha önce paylaştığımız iğne oyası aksesuar modelleri ve iğne oyası ile yapılabilecek bir çok şeyden bahsettiğimiz İğne Oyası İle Neler Yapılabilir? İğne Oyası Modelleri konulu içeriklerimize göz atabilirsiniz.

Sözü çok uzatmadan artık birbirinden güzel havlu kenarı modellerimize geçelim.

 

45 Adet İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri – Tığ İşi Yeni Farklı Modeller
4.7 (93.68%) 19 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

3 Yorum

Bir Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dekoratif Keçe Tablo

Keçe Nedir? Keçe İle Neler Yapılabilir? Kullanışlı Keçe Modelleri

Origami İle Gizli Saklama Kutusu Yapımı