in

İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri, 120 Adet İğne İşi Kenar Oyaları

Çeyiziniz için harika havlular hazırlamak ister miydiniz? O zaman tamı tamına 120 adet modelden oluşan iğne işi havlu kenar oyalarını kesinlikle kaçırmayın. Büyük bir kısmını instagram üzerinden topladığımız en güzel havlu kenarı modellerini uzun uğraşlar ve değerlendirmeler sonucu seçtiğimiz resimleri sizler için derledik.

Kadınlar için iğne oyası kenar oyalarını yapmak hem keyifli, hem de bu sayede eşyalarınıza oldukça şık detaylar katabilirsiniz. Genellikle havlu ve yazma kenarı olarak kullanılan iğne oyaları, bir kere başladınız mı vazgeçilmez bir tutku haline geliyor. Türkiye toplumunda yeni evlenecek bayanlar, çeyizlik eşyalarını toplarken bu kenar oyalarını çeyizinden eksik etmez. İşte bu sebeple internet üzerindeki en güzel kenar oyalarını bu galeride görebilirsiniz.

Havlu kenarı, yazma kenarı, yastık kenarı olarak kullanabileceğiniz bu 120 adet ğne işi kenar oyaları çok kolay ve pratik, eliniz biraz alışınca kolayca yapabilirsiniz. Sözü çok fazla uzatmayı düşünmüyoruz çünkü bu harika modellerin güzelliğini yazarak anlatmak gerçekten zor.

İşte En Güzel Kenar Oyaları (120 ADET)

İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri, 120 Adet İğne İşi Kenar Oyaları
4.7 (93.64%) 22 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

4 Yorum

Bir Yorum Yaz
  1. Gördüğüm en güzel havlu kenarları bu sayfada. İğne oyası yapıyorum fikir edinmek için neredeyse her gün siteleri tarıyorum çok teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eşyalarınızı Dantel İle Süsleyin! Dantel Kaplama Modelleri

İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri, 90 Adet İğne İşi Yazma Kenar Oyaları