in

İğne Oyası Aksesuar Modelleri – Kolye, Küpe, Bileklik ve Daha Fazlası

Sizlerle daha önce paylaştığımız İğne Oyası Modelleri, İğne Oyası İle Neler Yapılabilir? başlıklı içeriğimizde iğne oyası ile yapabileceğiniz bir çok farklı model paylaşacağımızdan bahsetmiştik. Eli tığ işine yatkın olan kadınlar için harika tığ işi aksesuar modelleri derledik ve bu sayfada sizler için paylaşıyoruz.

Yapacağınız bu iğne oyası aksesuar modellerini satmak isterseniz, ürünlerinizi sitemizin üyelerimizden gelenler sayfasında paylaşarak ziyaretçilerimizin beğenisine sunabilirsiniz. Sözü çok uzatmadan modellerimize geçelim. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin ve yeni içeriklerden haberdar olmak için Facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

İğne Oyası Kolye Modelleri

İğne Oyası Bileklik & Bilezik Modelleri

İğne Oyası Küpe Modelleri

İğne Oyası Halhal Modelleri

İğne oyası aksesuar modellerimiz de şimdilik bu kadar, orguu.com’u takip etmeye devam edin, hiç bir yerde paylaşılmayan modelleri sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.

İğne Oyası Aksesuar Modelleri – Kolye, Küpe, Bileklik ve Daha Fazlası
4.9 (97.78%) 9 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

2 Yorum

Bir Yorum Yaz
  1. İğne oyası demişsiniz ama bunlar tığ işi 🙂 Yine de harikalar. Özellikle taşlı bilekliği çok beğendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İğne Oyası Modelleri, İğne Oyası İle Neler Yapılabilir?

Şık Bayan Örgü Çanta Modelleri: 15 Adet