in

Harika İğne Oyası Havlu Kenarı ve Yazma Kenarı Modelleri

Çok beğeneceğiniz en güzel iğne oyası havlu ve yazma kenarı modellerini sizler için paylaştık. İğne işi kenar oyaları için doğru yerdesiniz.

Narin Güzel Bir İğne Oyası Havlu Kenarı Örneği
Narin Güzel Bir İğne Oyası Havlu Kenarı Örneği

Özellikle çeyizini hazırlayan bayanlar için, ilk tamamlanması gereken setlerin başında iğne işi kenar oyaları ile süslenmiş havlu ve yazmalar gelir. İnternet sitelerinde bulabileceğiniz harika oya motifleri ve desenlerle kendiniz de kolayca iğne oyası yapabilirsiniz.

Sizlerle bu galeriyi paylaşmamızdaki en büyük amaç, iğne ile pratik şekilde şık kenar oyaları yapabilmeniz için fikir edinmenizi sağlamak ve esin kaynağı olmak. Birbirinden güzel havlu kenarı ve yazma kenarı örnekleri için tüm modelleri incelemenizi tavsiye ediyoruz.  üzerinde her biri farklı oya örnekleri ve hepsi de harika!

İğne oyası yapılışı için sizlerle daha önce bir çok video anlatımlı dersler paylaştık. Eğer el işi oya yapımına yeni başlıyorsanız bu galeriyi gezdikten sonra iğne oyası video anlatım sayfasına göz atabilirsiniz. Bu bölümde her gün yeni anlatımlar eklemeye devam ediyoruz. Kaçırmamak için facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın.Bu galerimizi kolay gezinmeniz açısından 2 bölüme ayırdık.

  1. İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri
  2. İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri

İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

40 adet harika havlu kenar oyaları derledik, fotoğrafa tıklayarak büyütebilir, slayt olarak açabilir ve kolayca gezinebilirsiniz.İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri

Bu galeride de 30 adet zarif yazma kenar oyaları paylaştık, gezinmek için herhangi bir fotoğrafa tıklayarak büyütebilirsiniz.Sizlerle daha önce paylaştığımız 225 adet kenar oyaları için bağlantıya tıklayabilirsiniz. Tam 120 adet havlu kenarı için de havlu kenarı modelleri sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın. Yazma kenarları için de 90 adet en güzel yazma kenarı modelleri sayfasına göz atın.

Harika İğne Oyası Havlu Kenarı ve Yazma Kenarı Modelleri
4.7 (94.29%) 7 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

4 Yorum

Bir Yorum Yaz
  1. Çeyizim için 30 adet havlu ve yazma kenarı lazım yapabilecek olan var mı? Telefon mail instagram bırakın ulaşırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kirli Beyaz Tığ işi yastık

Tığ İşi Örgü Yastık Kılıfı Modelleri (75 Adet) Puf, Kırlent

Kalın Burgulu Erkek Kazağı

El Örgüsü Erkek Kazak Modelleri (60 Adet)