in

Takı Tasarımı Yaparak Para Kazanma Evde Oturan Bayanlar İçin Ek Gelir

Günümüzde gerek takıların çok pahalı olması, gerekse özgün aksesuarlara yönelen moda trendleri sayesinde, artık bir çok kadın takılarını evinde yapıyor ve aynı zamanda para kazanıyor..

Evde takı tasarımı yaparak para kazanma.
Evde takı tasarımı yaparak para kazanma.

Takılar ve aksesuarlar, şıklığına düşkün kadınların en büyük tutkularından biri. Evde takı tasarımı yaparak hem kendiniz hem de sosyal medyada kolayca bulabileceğiniz müşterileriniz için harika aksesuarlar üretebilirsiniz.

Günümüzde gerek takıların çok pahalı olması, gerekse özgün aksesuarlara yönelen moda trendleri sayesinde artık bir çok kadın takı aksesuarlarını evinde yapıyor. Çok uygun maliyetlerle şahane takılara sahip olmayı ve eğlenerek ek gelir sağlamayı kim istemez ki? Takı tasarımı yapmak, evde uğraşabileceğiniz hobiler arasında tartışmasız olarak en popüler aktivitelerden birisi olacak.

Kadının hayal gücü, hayal gücünü kullanarak takı tasarımı.
Kadının hayal gücü.

Sizin Hayal Gücünüz, Sizin Tasarımınız

Takı yapmanın çok keyifli olmasının en önemli sebeplerinden birisi, yapabileceklerinizin sınırının olmaması. Küpe, kolye, broş, bileklik, bilezik gibi ürünleri izleyeceğiniz bir kaç video eğitimden sonra kolayca tasarlayabilir ve bunu malzemelerinizle uygulamalı olarak deneyebilirsiniz.

Ortaya çıkarttığınız birbirinden güzel takılar ile üretmenin tadını alacaksınız. Emin olun sandığınızdan çok daha kolay ve bu hobi ile harika zaman geçireceksiniz.

Yaratıcılığınızı Kazanca Dönüştürün

Kişisel zevkinizi yaratıcılık ile harmanlayarak ortaya çıkartacağınız takıları kendiniz kullanabilir, sevdiklerinize armağan edebilir ve tabi ki çevrenize ya da internet üzerinden satarak para kazanabilirsiniz. Ek gelir sağlamak için facebook grupları ve instagram hesabınızı aktif olarak kullanmayı unutmayın.

Takı Tasarımı Yaparak Para Kazanma Evde Oturan Bayanlar İçin Ek Gelir
4.5 (89.33%) 15 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

3 Yorum

Bir Yorum Yaz
  1. Ben çok tembelim ya, herkes bir şeyler üretip satıyor ben evde oturmaktan sıkılsam da hiç bir şeyle uğraşasım gelmiyor. Ama takı tasarımı yapmayı deneyeceğim her zaman aklımdaydı.

  2. Ek gelir olmadan ev geçinmiyor malesef. Eşim asgari ücretle anca kira ve gıdayı karşılıyor ben en azından faturaları ödeyebilmek için takılar tasarlayıp satıyorum. İnstagram sayfanızı büyütmeye çalışın orası en iyi pazar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

El İşi Kadın Hobileri Konulu YOUTUBE Kanalımız Açıldı, Abone Olun

Tığ işi örgü

Tığ İşi Örgüler ve Dantel Oyaları Bu Aralar Çok Moda