in

El Örgüsü Erkek Kazak Modelleri (60 Adet)

Şiş ile örülmüş el örgüsü erkek kazakları en güzel modellerini sizler için seçtik. 60 adet model mevcut.

Kalın Burgulu Erkek Kazağı
Kalın Burgulu Erkek Kazağı

Erkekler için farklı desenlerde ve farklı örgü teknikleriyle örülmüş, el işi en güzel örgü kazakları derledik. Örme işi ile ilgilenen bayanlar için esin kaynağı olacak 60 adet harika erkek kazak modelleri.

Sitemizde örgü ve el işine dair her model ve video anlatıma mümkün olduğunca yer vermeye çalışıyoruz. Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek hangi alanda içerik eklememizi istiyorsanız bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz hiç bir yerde bulunmayan modelleri derleyip sunabiliriz.

Soğuk kış mevsiminde çok talep görecek güzel örgü erkek kazakları için sözü daha fazla uzatmak istemiyoruz. Örgü takımları hazırlayın ve bu kazak örneklerini örmeye başlayın çünkü siparişlere yetişemeyeceksiniz!El Örgüsü Erkek Kazak Modelleri (60 Adet)
4.7 (93.33%) 6 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

3 Yorum

Bir Yorum Yaz
  1. Hepsi çok şık kazaklar eşime bir tane öreceğim ama burgulu sevmiyor ben aksine en beğendiğim modeller burgulu örgüler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Narin Güzel Bir İğne Oyası Havlu Kenarı Örneği

Harika İğne Oyası Havlu Kenarı ve Yazma Kenarı Modelleri

Tığ İşi Dantel Şahane Üst Yapılışı Video Anlatım – Çok Şık!