in

Dantel Oda Salon Takımları, 30 Adet En Güzel Tığ İşi Dantel Modelleri

Çiçekli Gül Oyalı Dantel
Çiçekli Gül Oyalı Dantel

Modası hiç geçmeyen en güzel dantel modellerini sizler için özenle belirleyip seçtik. Sunduğumuz bu galeriyi gezdikçe kesinlikle bize katılacaksınız. Özellikle salon takımlarında tığ işi danteller her zaman yer bulur.

Yaşadığınız eve dekoratif esintiler katmak istiyorsanız işte bu dantel oda salon takımları tam size göre. Tam 30 adet örnek paylaştık, nasıl yapıldığını merak edenler için her gün farklı video anlatımlar paylaşmaktayız. Galeri bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

En Güzel Dantel Modelleri, Dantel Oda Salon Takımları

Dantel Oda Salon Takımları, 30 Adet En Güzel Tığ İşi Dantel Modelleri
5 (100%) 2 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

1 Yorum

Bir Yorum Yaz
  1. Eskiden evlerimizde çok güzel danteller olurdu şimdi hiç yok… Eski zamanların tadı bir başkaydı. Huzurluyduk, sıcacık sobanın yanında hikayeler, gülüşmeler ama şimdi hiç biri yok. Sabah siyaset akşam siyaset sabah kavga akşam kavga. Memlekette huzur kalmadı. Dantelden girip buralara konu nasıl vardı bilmiyorum ama eskileri hatırladım…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 Adet Örgü Bayan Hırka Modeli

Amigurumi Hayvanlar Alemi: En Sevimli Örgü Oyuncak Hayvan Modelleri