in

Çarpı İşi Kanaviçe Etamin Havlu Deseni Örnekleri ve Modelleri 2018

Genellikle çarpı işi olarak nitelendirilen birbirinden güzel kanaviçe etamin havlu örnekleri tam 99 adet sizler için derledik.

Yaprak ve Gül Kanaviçe Etamin Havlu
Yaprak ve Gül Kanaviçe Etamin Havlu

Ülkemizde el işi ile ilgilenen bayanların genellikle çarpı işi olarak nitelendirdikleri kanaviçe, etamin ve goblen kumaş gibi çalışmalar ile süslenmiş 99 adet havlu örneği derledik. Üzerinde biraz çalıştıktan sonra kolayca yapabileceğiniz en güzel kanaviçe havlu modelleri için bu galerideki örneklere kesinlikle göz atmalısınız.

Evde kullanım amaçlı ve ya çeyizlik / hediyelik olarak hazırlayabileceğiniz bu şık havluları satışa çıkardığınızda kapış kapış gideceğinden emin olabilirsiniz. Instagram ve facebook gruplarında bu tip kanaviçe etamin desenli havlulara talep gördüğümüz kadarıyla gerçekten çok fazla.

99 adet çarpı işi kanaviçe etamin havlu örneğini uzun çalışmalar sonucunda derleyip sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Binlerce kanaviçe arasından en güzel desenleri seçmeye çalıştık.Çarpı İşi Kanaviçe Etamin Havlu Deseni Örnekleri ve Modelleri 2018
4.8 (95%) 4 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

3 Yorum

Bir Yorum Yaz
  1. Etamin yapıyorum hatta burdaki modellerden bir kaçı benim instagram sayfamdan alınmış galiba çok sevindim 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zarif Lif Modelleri

2018 Tığ işi Örgü Lif Modelleri – En Güzel Yeni Lifler

Rengarenk Bebek Örgü Hırkalar

2018 Örgü Bebek Hırka Modelleri 90 Adet Şahane Hırkalar