in

Anlatımlı Kanaviçe Etamin Kolye Küpe Bileklik Aksesuar Yapılışı

Oldukça şık ve güzel kanaviçe etamin kolye, küpe, bileklik gibi günlük yaşamda kullanabileceğiniz aksesuar yapılışlarını öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki anlatımlı örnekleri kesinlikle izlemelisiniz.

Kanaviçe Etamin Kolye Küpe Aksesuar
Kanaviçe Etamin Kolye Küpe Aksesuar

Kanaviçe öğrenerek özgün tasarımlarla kendi aksesuarlarınızı çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Oldukça şık ve güzel kanaviçe etamin kolye, küpe, bileklik gibi günlük yaşamda kullanabileceğiniz aksesuar yapılışlarını öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki anlatımlı örnekleri kesinlikle izlemelisiniz. Genel adıyla çarpı işi olarak adlandırdığımız bu teknikler sayesinde aksesuar dışında bir çok süsleme yapabilirsiniz. Sizlerle daha önce paylaştığımız çarpı işi kanaviçe etamin örnekleri için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

İsimli Kanaviçe Kolye Yapılışı

Bu anlatımda kanaviçe ile isim yazma ve kolye haline getirme ele alınmış. Kalbe açılan anahtar temalı güzel bir kolye modeli.

Etamin Kolye Aksesuar Yapılışı

Çarpı işlerinden birisi olan etamin ile işlemeli motifli şahane bir kolye anlatımı. Çiçekli güzel bir örnek yapılmış.

Kanaviçe Etamin İşlemeli Küpe Kolye Bileklik Modeli Yapılış

Bu anlatımda öğrendiğiniz teknikle her türlü aksesuara kanaviçeyi nasıl uygulayabileceğiniz konusunda fikir edineceksiniz.

Bu içeriği beğendiyseniz lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayın. Daha fazla bu tarz içerik görmek istiyorsanız facebook sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Sizlerle paylaşmış olduğumuz kanaviçe etamin çarpı işi havlu modelleri için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Verdiğimiz örnekleri çok beğeneceğinizden eminiz.

Anlatımlı Kanaviçe Etamin Kolye Küpe Bileklik Aksesuar Yapılışı
4.7 (94.29%) 7 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeşil Tülbent İğne Oyası Kenar

150 Tane Yeni İğne Oyası Modelleri ve Örnekleri 2018-2019

Manyetik Kirpik Özellikleri, Kullanımı ve Fiyatı