in

Amigurumi Örgü Oyuncak Maymun Yapılışı Video Anlatımlı

Anlatımlı amigurumi sevimli örgü maymun yapılışı sizlerle. Örgü oyuncaklar ekonomik olmanın yanı sıra kolayca yapılabilmeleri açısından son zamanların trendi haline gelmiştir.

Amigurumi Maymun Yapılışı Örgü
Amigurumi Maymun Yapılışı Örgü

Kolay ve pratik bir şekilde çocuklarınız için çok sevecekleri oyuncak örgü maymun amigurumi yapılışı baştan sona video anlatımlı haliyle sizlerle. Japon kültüründen gelen amigurumi tığ örgü oyuncak yapımı ile ilgili sitemizde bir çok model ve anlatım bulabilirsiniz. Çeşitli renkler kullanarak zevkinize göre sevimli oyuncak maymunlar örebilirsiniz. Örgü oyuncaklar ekonomik olmanın yanı sıra kolayca yapılabilmeleri açısından son zamanların trendi haline gelmiştir.

Bebeklerinizin hayal gücünü geliştirmesi açısından çokça faydalı olan oyuncakları kendiniz yapmanız hem ekonomik olarak avantajlı olacak hem de bu sayede kendi zevkinize göre tasarımlar yapabilirsiniz. Bunun gibi daha fazla anlatım istiyorsanız lütfen facebook sayfamızdan bize ulaşın. İstek üzerine her türlü örgü ve iğne oyası modellerinin anlatımlı yapılışlarını paylaşmaktayız. Daha fazla amigurumi örnekleri için menüdeki kategorimize göz atmayı unutmayın.

Daha önce paylaştığımız 2 adet dersten oluşan amigurumi tavşan yapımı dersi için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Amigurumi Örgü Oyuncak Maymun Yapılışı Video Anlatımlı
4.5 (90%) 2 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Masal

Masalların Hayatımızdaki Yeri ve Önemi

Kişisel Bakım

Kişisel Bakımın Önemi ve Çeşitli Bakım İpuçları