in

Amigurumi Nedir? Nasıl Yapılır? Amigurumi Modelleri ve Örnekleri

Amigurumi, tek cümlelik özetle örgü ile içi doldurulmuş oyuncak ve aksesuar yapımı anlamına geliyor. İsminin nereden geldiğine bakacak olursak Japonca dilinde Ami, şiş-tığ anlamına geliyor, Nuigurumi ise dolgulu oyuncak anlamına gelmekte. Örgü ile çocuklar için oldukça sevimli amigurumi oyuncaklar yapabilirsiniz, fikir edinmeniz açısından sizlerle 24 adet amigurumi oyuncak modelleri paylaşacağız.

Amigurumi Nasıl Yapılır? Amigurumi Yapımı

Sık iğne örgü tekniği ile yapılan amigurumi, oldukça kolay ve pratik bir şekilde öğrenilebilir. Bu hobi ile çok güzel hediyelik oyuncaklar ve ev dekorasyonunuz için çeşitli objeler yapabilirsiniz. Galeri sayfamızda amigurumi yapımı ile alakalı bir çok video ve model paylaşacağız bu sebeple sitemizi ve facebook sayfamızı takip etmenizi öneriyoruz.

En Güzel Amigurumi Modelleri

Amigurumi Nedir? Nasıl Yapılır? Amigurumi Modelleri ve Örnekleri
4.8 (96.67%) 12 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Galeri – Tüm örgü, tığ işi gibi el işleri için video anlatımlar ve modeller, örnekler!

En Güzel Örgü Hırkalar – Bu Modeller Hiç Bir Yerde Yok