in

225 En güzel iğne işi kenar oyaları 2017-2018 iğne oyası modelleri

İğne oyası havlu ve yazma kenarı modellerinden oluşan bu galerimizde tam olarak 225 adet model görüntüleyeceksiniz. Çeyizlik ve günlük kullanım için birbirinden güzel iğne işi kenar oyaları derledik. Uzun uğraşlar sonucu topladığımız bu modelleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

En güzel kenar oyası yapılışı anlatımlarını izlemek için galerimizdeki iğne oyas video anlatımlar linkini tıklayabilirsiniz. Her gün yeni kenar oyaları, içerikler ve video anlatımlar eklemeye devam ediyoruz. Beğendiğiniz modelin yapılışını merak ediyorsanız yorum kısmından yazın, size elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

Bu iğne oyası kenarları yazmalarınız, havlularınız hatta yastık kılıflarınız için yapabilirsiniz. Bunun dışında bir çok alanda kullanabilirsiniz. Yazımızın sonunda diğer iğne oyası yazma kenarı ve havlu kenarı galerilerine bağlantı verdik. Kadınların en büyük tutkusu çevresindeki her şeyi güzelleştirmek ve süslemek olunca eminiz bu harika oyalar sizi bambaşka dünyalara götürecek.

Hiç bir yerde bulamayacağınız 2017-2018 farklı modeller!

Sözü fazla uzatmadan 225 adet en güzel iğne işi kenar oyası modellerine geçelim.

İçeriği beğendiyseniz lütfen facebook twitter gibi sosyal ağlarda bizi takip etmeyi ve paylaşmayı unutmayın. Sizlerle her gün daha fazla model ve anlatımlar paylaşmaya devam etmemizi istiyorsanız desteklerinizi bekliyoruz. Beğendiğiniz ve yapılışını merak ettiğiniz kenar oyası olursa yorumda lütfen belirtin, kısa süre içerisinde video anlatımı sitemize yüklenir.

225 En güzel iğne işi kenar oyaları 2017-2018 iğne oyası modelleri
4.2 (84.55%) 22 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

5 Yorum

Bir Yorum Yaz
  1. her gün yeni ne var diye sitenize girmeye başladım iğne oyası yapıyorum en güzel modeller burada.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Güzel Tığ İşi Çiçek Oyaları 20 Adet Tığ Oyası Çiçek Modelleri

İğne Oyası Kelebek Yapılışı