in

2018 Yeni Örgü Bayan Kadın Kazakları – Şahane Modeller

75 adet şahane örgü kazak modellerinden oluşan en güzel bayan kadın kazakları örgü örnekleri. Bu örgülere hayran kalacaksınız.

Ortadan Tek Burgulu Örgü Bayan Kazağı
Ortadan Tek Burgulu Örgü Bayan Kazağı

Yeni sezona girerken biz de boş durmadık ve sizler için birbirinden güzel harika örgü bayan kazak modelleri derledik. 2018 yılında severek giyeceğiniz ve görenlerin hayranlıkla bakacağı şık kazaklar örmek ve ya sipariş vermek istiyorsanız bu galeriye kesinlikle göz atın.

Kışın dondurucu soğuğunda sizi sıcacık tutacak bu en güzel örgü kadın kazaklarını özenle seçtik. Her biri farklı model ve renklerde tam 75 adet bayan/kadın kazak mevcut.

Daha önce paylaştığımız 50 adet örgü bayan kazaklarına bağlantıya tıklayarak erişebilirsiniz. El işi örme hobisi ile ilgileniyorsanız çok ilginizi çekeceğinden eminiz. Bu örnekleri örerek facebook ve instagram üzerinden kapış kapış satabilirsiniz2018 Yeni Örgü Bayan Kadın Kazakları – Şahane Modeller
4.8 (96%) 5 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

7 Yorum

Bir Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zarif Tığ Oyası Örgü Dantel Bebek Elbisesi

2018 Tığ İşi Örgü Dantel Bebek Elbisesi Modelleri (60 Adet)

Nakış Çiçek Dalında Mavi Kuş Deseni

Kolay Nakış Nasıl Yapılır? Video Anlatımı ve En Güzel Nakış Modelleri