in

2018 Yeni Tığ Oyası Modelleri ve Örnekleri, En Güzel Tığ Oyaları

Yüzlerce en güzel tığ oyası örnekleri bulunan bir galeri hazırladık. En yeni 2018 tığ oyaları için bu sayfayı ziyaret edin. Tam 300 adet tığ işi örgü modelleri ve oyalar.

Tığ Oyası Dantel Aksesuar Kalp Kar Tanesi Motifleri
Tığ Oyası Dantel Aksesuar Kalp Kar Tanesi Motifleri

Bir adet tığ ve iplik ile en fazla neler yapılabilir merak ediyor musunuz? Bu galeride görüntüleyeceğiniz tüm modeller tığ işi ile örüldü. 300’e yakın tığ oyaları paylaştık fakat bu modeller bile denizde kum tanesi. Belli başlı tığ örgüsü tekniklerini öğrenip bununla birlikte yaratıcılığınızı kullanarak çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Tığ oyası yazma kenarları, patikler, bereler, eldivenler, yastıklar, hırkalar, kazaklar, yelekler, aksesuarlar, ev için dekoratif ürünler ve hatta oyuncaklar. Hepsi bir arada!

Eğer el işi hobilerine yatkın bir bayansanız, tığ oyası yapmak için ihtiyacınız olan tek şey ilham ve işte biz de bu modelleri sizlere esin kaynağı olması açısından paylaşıyoruz. Tığ oyası örneklerinin yanı sıra sürekli farklı teknikler için video anlatımlar da eklemeyi ihmal etmiyoruz. Dersler kategorisinde ve galeri bölümünün video kategorilerinde tüm tığ işi örgü tekniklerine göz atabilirsiniz.

Daha fazla tığ oyası modelleri görüntülemek için aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret edebilirsiniz. Eğer daha fazla bu tür içerikler paylaşmamızı isterseniz sosyal medya sayfalarımızı takip edin ve yorum kısmından bize isteklerinizi ulaştırın.

2018 Yeni Tığ Oyası Modelleri ve Örnekleri, En Güzel Tığ Oyaları
4.8 (96.36%) 11 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kız Çocuk Örgü Eldiven Bere Takımı

2018-2019 En Güzel Bebek Çocuk Örgüleri Yeni Modeller

Mavi Beyaz Örgü Bebek Patiği

2018 Örgü Bebek Patik Modelleri ve Anlatımlı Şiş Örgü Patik Yapılışı