in ,

2018 Tığ İşi Örgü Dantel Bebek Elbisesi Modelleri (60 Adet)

Hiç bir yerde bulunmayan en güzel tığ oyası örgü bebek elbise örnekleri, 60 adet yeni bebek örgü dantel giysi modeli sizlerle.

Zarif Tığ Oyası Örgü Dantel Bebek Elbisesi
Zarif Tığ Oyası Örgü Dantel Bebek Elbisesi

Sizlere söz verdiğimiz gibi her gün yeni modeller ekliyoruz, en güzel el işi örneklerini sizlere esin kaynağı olması açısından paylaşmaya devam ediyoruz. Bu galeride tamı tamına 60 adet birbirinden güzel 2018 tığ işi örgü dantel bebek elbiseleri galerisi oluşturduk.

Sevimli bebekler için tığ oyası ile oldukça şık ve kullanışlı kıyafetler yapabilirsiniz. Bu elbise modellerinden esinlenerek sizin ve ya yakınlarınızın bebeği için şahane giysiler örebilirsiniz. Özenle derlediğimiz ve elimizden geldiğince farklı örneklere yer vermeye çalıştığımız bu galeriyi paylaşmayı unutmayın. Bize destek olarak her gün daha fazla içerik ekleyebilmek için motive etmiş oluyorsunuz.

Önümüzdeki günlerde bayanlar için dantel elbise modelleri de paylaşacağız facebook sayfamızı beğenin ve takipte kalın.Sözü fazla uzatmadan işte en güzel tığ örgüsü dantel bebek elbise modelleri sizlerle.

2018 Tığ İşi Örgü Dantel Bebek Elbisesi Modelleri (60 Adet)
4.9 (97.14%) 7 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

5 Yorum

Bir Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2018 Modern El Örgüsü Kadın Bere

2018 Örgü Bayan Bere Modelleri (120 Adet)

Ortadan Tek Burgulu Örgü Bayan Kazağı

2018 Yeni Örgü Bayan Kadın Kazakları – Şahane Modeller