in

2018 Tığ işi Örgü Bayan Atkı ve Boyunluk Modelleri (75 Adet)

Kadınlar için şahane tığ işi örgü atkı ve boyunluk örneği. El işi ile ilgilenen bayanlar için en güzel zarif atkılar ve boyunluklar.

Kalp Motifli Şık Bayan Boyunluk Tığ İşi Örgü
Kalp Motifli Şık Bayan Boyunluk Tığ İşi Örgü

Şıklığa önem veren kadınlar için tam 75 adet birbirinden güzel tığ işi örgü bayan boyunluk ve atkı modelleri galerisi hazırladık. Hepsine hayran kalacaksınız!

Örgü, tığ oyası gibi el işi hobileri ile ilgilenen bayanlar için en güncel kaynak olmayı hedefliyoruz. Bu bağlamda sizlerle sürekli yeni modeller, örnekler ve anlatımlar paylaşıyoruz. Bizleri desteklemek için sosyal medya sayfalarımızı takip etmeyi lütfen unutmayın.

Ne örmek istediğinize karar vermeden önce bu modellere göz atın. İlham alabileceğiniz şahane örgü bayan atkı modelleri ve örgü bayan boyunluk modelleri yakından incelemek için görsellere tıklayarak büyütebilirsiniz.Sözü daha fazla uzatmadan kadınlar için 75 adet en güzel tığ örgüsü atkılar ve boyunluk modelleri galerimize geçiş yapalım;

2018 Tığ işi Örgü Bayan Atkı ve Boyunluk Modelleri (75 Adet)
4.3 (86.67%) 6 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

3 Yorum

Bir Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çiçek Nakışlı Örgü Bebek Kazak 2018

2018 Şiş Örgü Bebek Kazak Modelleri (60 Adet)

Kardelen İğne Oyası 2018

2018 İğne Oyası Modelleri – Havlu, Yazma, Tülbent, Eşarp Kenarı Oyaları