in

2018 Şiş Örgü Bebek Kazak Modelleri (60 Adet)

Yeni yılın en güzel el örgüsü bebek kazakları. Tam 60 bebek kazağından oluşan şahane bir galeri. Örgü yapan bayanlar için güzel bir kaynak.

Çiçek Nakışlı Örgü Bebek Kazak 2018
Çiçek Nakışlı Örgü Bebek Kazak 2018

Ziyaretçilerimiz tarafından yoğun istek alan en güzel örgü bebek kazak modelleri galerisini sonunda hazırladık. Bebekleriniz için güzel el örgüsü kazaklar örmek istiyorsanız bu örnekleri kaçırmayın.

Özenle seçtiğimiz 60 adet şiş örgü bebek kazaklarını yakından incelemek istiyorsanız beğendiğiniz modele tıklayarak görseli büyütebilirsiniz. Örme işi ile ilgilenen bayanlar için ilham olacak şahane bebek kazakları paylaştık.

2018 kış mevsiminin gelmesiyle birlikte yeni annelerden sizlere sipariş yağacağından eminiz.

Örgüye yeni başlıyorsanız bile bu kazakları sitemizde paylaştığımız video anlatımları izledikten sonra kolayca örebilirsiniz. Bazıları uzaktan bakınca zor görünse de hepsi el emeği göz nuru ve tekniğini çözdükten sonra çok kolay!İşte 60 Adet En Güzel Şiş İşi El Örgü Bebek KazaklarıBebekler için daha önce paylaştığımız örgü modellerine de göz atabilirsiniz.

2018 Şiş Örgü Bebek Kazak Modelleri (60 Adet)
4.6 (91.67%) 12 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

16 Yorum

Bir Yorum Yaz
  1. instagram üzerinden örgü yapıp satıyorum güzel bir ek gelir kaynağı arkadaşlar sizlere de tavsiye ediyorum bu sitedeki modellerden çok faydalanıyorum.

  2. süper kazaklar bebekler için örgü yapıyorum siparişlere yetişemem bunlar gibi yapsam. modelleri inceleyeceğim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nakış Çiçek Dalında Mavi Kuş Deseni

Kolay Nakış Nasıl Yapılır? Video Anlatımı ve En Güzel Nakış Modelleri

Kalp Motifli Şık Bayan Boyunluk Tığ İşi Örgü

2018 Tığ işi Örgü Bayan Atkı ve Boyunluk Modelleri (75 Adet)