in ,

2018 Örgü Bebek Patik Modelleri ve Anlatımlı Şiş Örgü Patik Yapılışı

Şiş örgü bebek patikleri örnekleri ve video anlatımlı bebek patiği yapılışı dersi sunumu. 60 adet bebek ve çocuk patik örnekleri için bu galeriye göz atmayı unutmayın.

Mavi Beyaz Örgü Bebek Patiği
Mavi Beyaz Örgü Bebek Patiği

Bebeklerin ayaklarını sıcacık tutacak şahane patik modelleri derledik. En güzel modelleri özenle seçerek el işi örgü ile ilgilenen bayanlar için esin kaynağı olacak güzel bir kaynak oluşturmaya çalıştık.

Bu çalışmamız, 2018-2019 sezonu patik yapılışı için çeşitli renklerde iplik, yün ve bu malzemelerin kullanıldığı farklı örneklere yer vererek yaratıcılığınızı nasıl kullanabileceğinize dair fikirleriniz oluşmasını sağlayacak. Bebekler ve çocuklar için örgü patikler her annenin soğuk mevsimlerde ilk öreceği ya da sipariş etmek isteyeceği ürünlerin başında gelmekte. Bebek ve çocuk patikleri örerek instagram ve facebook grupları gibi sosyal medya sayfalarında kolayca satış yapabilirsiniz.

Tam 60 adet bebek patik örnekleri ve bununla birlikte 3 adet video anlatımlı bebek patik yapılışı dersi ekleyeceğiz. Sözü daha fazla uzatmadan modellere geçiş yapalım. Patik yapımı için sayfayı en aşağıya doğru kaydırmayı unutmayın.


Şiş Örgü Bebek Patik ModelleriVideo Anlatımlı Örgü Bebek Patik Yapılışı

2018 Örgü Bebek Patik Modelleri ve Anlatımlı Şiş Örgü Patik Yapılışı
4.4 (88.57%) 7 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

3 Yorum

Bir Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tığ Oyası Dantel Aksesuar Kalp Kar Tanesi Motifleri

2018 Yeni Tığ Oyası Modelleri ve Örnekleri, En Güzel Tığ Oyaları

En Güzel Dantel Modelleri

2018 Dantel Örnekleri, Tığ Oyası Şahane Dantel Modelleri Video Anlatımlı