in

2018 Örgü Bayan Bere Modelleri (120 Adet)

Tam 120 adet en güzel el örgüsü bayan bereleri. Kadınlara özel şahane şiş örgü bere örnekleri için galeriye göz atın.

2018 Modern El Örgüsü Kadın Bere
2018 Modern El Örgüsü Kadın Bere

2018 yılına yaklaşırken sizlerle söz verdiğimiz gibi harika örgü modelleri paylaşmaya devam ediyoruz. Bu galerimizde kış mevsimi için örebileceğiniz en güzel örgü bayan bere modelleri paylaştık.

Örme işi hobisi ile ilgilenen bayanlar için esin kaynağı olabilecek, çok şık modern örnekler sunmak adına en güzel modelleri özenle seçiyoruz. Kolaydan zora, sade berelerden çok renkli ve farklı desenli bayan berelerine kadar her türlü örneği verdik, sizlere bunlardan birini seçip örmek kalıyor.

120 adet harika örgü bayan berelerini yakından incelemek için küçük fotoğrafa tıklayarak büyütebilirsiniz. Diğer örneklere geçiş yapmak için ise önceki sonraki bağlantılarını kullanabilirsiniz. Örgüye yeni başlayan kadınlara sade modellerle başlamalarını öneriyoruz. Örgü tekniklerini öğrendikçe gelişmiş ürünler ortaya çıkartabilirsiniz. Sürekli yeni örgü teknikleri paylaştığımız bölüme bağlantıya tıklayarak geçiş yapabilirsiniz.2018 Örgü Bayan Bere Modelleri (120 Adet)
4.2 (83.33%) 6 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

1 Yorum

Bir Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rengarenk Bebek Örgü Hırkalar

2018 Örgü Bebek Hırka Modelleri 90 Adet Şahane Hırkalar

Zarif Tığ Oyası Örgü Dantel Bebek Elbisesi

2018 Tığ İşi Örgü Dantel Bebek Elbisesi Modelleri (60 Adet)