in

2018 İğne Oyası Modelleri – Havlu, Yazma, Tülbent, Eşarp Kenarı Oyaları

Yeni iğne işi kenar oyaları için bu galeriye göz atın. En güzel iğne oyası havlu yazma tülbent eşarp kenarı modelleri sizlerle.

Kardelen İğne Oyası 2018
Kardelen İğne Oyası 2018

İğne oyası deyince akla havlu kenarı ve yazma kenarı modelleri geliyor fakat iğne işi ile bir çok zarif süslemeler yapılabiliyor. Örnek vermek gerekirse günlük hayatta kullanabileceğiniz şahane takı, toka ve aksesuarlar, namaz örtüsü kenarı, yastık kılıfı ve benzeri bir çok şey.

Bu galeride tam 99 adet iğne oyası örnekleri paylaştık. Hepsi birbirinden güzel iğne işi ile hazırlanmış kenarlar oyalarını yakından incelemek için beğendiğiniz modele tıklayarak büyütebilirsiniz. Fotoğrafa geçiş yaptıktan sonra önceki sonraki bağlantılarına tıklayarak tüm iğne oyalarına bakabilirsiniz.

El işi hobiler ile ilgilenen bayanların kolayca yapabileceği şahane 2018 iğne oyası modelleri için sözü daha çok uzatmayalım.

Daha önce paylaştığımız 225 Adet İğne İşi Kenar Oyaları ve Harika İğne Oyası Havlu ve Yazma Kenarı Modelleri içeriklerine göz atabilirsiniz.

 

2018 İğne Oyası Modelleri – Havlu, Yazma, Tülbent, Eşarp Kenarı Oyaları
4.1 (82.86%) 7 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kalp Motifli Şık Bayan Boyunluk Tığ İşi Örgü

2018 Tığ işi Örgü Bayan Atkı ve Boyunluk Modelleri (75 Adet)

Kız Çocuk Örgü Eldiven Bere Takımı

2018-2019 En Güzel Bebek Çocuk Örgüleri Yeni Modeller