in

150 Tane Yeni İğne Oyası Modelleri ve Örnekleri 2018-2019

Havlu, yazma, tülbent kenarlarını süsleyebileceğiniz tam 150 tane en güzel çeyizlik iğne oyaları örnekleri. Bu galeriyi oluştururken ayşenin iğne oyaları kanalından en beğenilen ve çok istek alan iğne işi örneklerini bir araya getirdik.

Yeşil Tülbent İğne Oyası Kenar
Yeşil Tülbent İğne Oyası Kenar

İğne işi kenar oyaları, çeyizini hazırlayan her kadının yazma havlu tülbent gibi günlük yaşamda kullandıkları eşyalarında görmek istediği süslemelerden bir tanesi. Ülkemizde el işi hobileri ile ilgilenen ve tamamen el emeği göz nuru ürünler yaparak evinin geçimine katkı sağlayan bir çok yetenekli bayan bulunmakta. İğne oyası yapan bayanlar ürettikleri bu iğne işi modellerini çeşitli siteler ve sosyal medya platformları üzerinden satarak ek gelir sağlamaktalar. Çeyizlik iğne oyası havlu ve yazma kenarı siparişi vermek istiyorsanız instagram üzerinden çok sayıda satıcı bulabilirsiniz.

Bizler bu paylaşımda iğne oyası ile ilgilenen kadınlara fikir vermesi açısından birbirinden güzel 150 tane iğne oyalarını Ayşenin iğne oyaları kanalından derleyerek sunmak istedik. İğne oyası yapımına yeni başladıysanız ya da sıfırdan öğrenmek istiyorsanız üst menüdeki galeri bölümünde çok sayıda anlatımlı iğne oyaları modellerinin yapılışını ele alan video dersler bulunuyor. Sizler de yaptığınız kenar oyalarının sitemizde yer almasını istiyorsanız facebook sayfamız üzerinden fotoğraflarını bize ulaştırabilirsiniz.

Bu içeriği hazırlamak takdir edersiniz ki çok uzun sürdü. Daha fazla iğne oyası paylaşımı görmek istiyorsanız lütfen yazı altından yorum yaparak, bu sayfayı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak ve youtube kanalımıza abone olarak bizi destekleyin. Daha önce paylaştığımız yüzlerce iğne oyaları için menüdeki kategori bağlantısına göz atabilirsiniz. İlgili kategoride buradakilerden farklı çok sayıda iğne oyası havlu kenarları ve iğne oyası yazma kenarları modelleri paylaştık.

150 Tane Yeni İğne Oyası Modelleri ve Örnekleri 2018-2019
5 (100%) 2 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kişisel Bakım

Kişisel Bakımın Önemi ve Çeşitli Bakım İpuçları

Kanaviçe Etamin Kolye Küpe Aksesuar

Anlatımlı Kanaviçe Etamin Kolye Küpe Bileklik Aksesuar Yapılışı