in

15 Adet Örgü Bayan Hırka Modeli

Bayanlar için oldukça şık örgü hırka modellerini sizler için derledik. Bu galeride kesinlikle örmek isteyeceğiniz birden fazla model olacak. Elimizden geldiğince farklı renklerde ve farklı tekniklerle örülmüş bayan hırkalarına yer vermeye çalıştık. Bu hafta içerisinde sitemizi tekrar ziyaret edin çünkü kadınlar için 250 adet örgü hırka modeli daha paylaşacağız, galerimiz hazırlanma sürecinde.

Geçtiğimiz hafta hem erkekler hem bayanlar için güzel hırka modellerini aynı galeride paylaşmıştık. Dilerseniz o sayfamıza da göz atabilirsiniz. Erkekler ve Kadınlar İçin Örgü Hırka Modelleri

İşte en güzel 15 adet örgü bayan hırka modelleri

Daha önce paylaştığımız örgü bayan bereleri için de bu bağlantıyı ziyaret etmenizi öneriyoruz: Örgü Bayan Bere Modelleri

İçeriğimizi beğendiyseniz yorum yazmayı ve bu sayfayı facebook twitter gibi sayfalarınızda paylaşmayı unutmayın. Bizi destekleyerek sizlerle her gün daha fazla örgü ve el işi modelleri ve video anlatım paylaşabilmemiz için daha çok motive ediyorsunuz.

15 Adet Örgü Bayan Hırka Modeli
4.5 (90%) 6 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erkek Bebekler İçin Örgü Kapşonlu Hırka Yapılışı Video Anlatım (5 Bölüm)

Çiçekli Gül Oyalı Dantel

Dantel Oda Salon Takımları, 30 Adet En Güzel Tığ İşi Dantel Modelleri