in

120 Adet Örgü Bebek Yelek Modelleri, Kız Erkek Bebekler İçin Örgü Yelekler

Sevimli bebeklerinizi soğuk kış aylarında sıcacık tutacak, birbirinden güzel şiş örgü yeleklerden oluşan tam 120 adet örgü bebek yelek modelleri.  Hemen herkesin beğeneceği çok güzel örgüler derledik ve sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Kolayca örebileceğiniz bu bebek yeleği modelleri ile ilgili video anlatımlar istiyorsanız yorumlarda belirtmeniz yeterli. Galerimizde sadece örnekleri sunduk. Hemen her gün galeri bölümümüzde örgüye dair her türlü video anlatım dersleri ekliyoruz sitemizi biraz gezdikten ve kullanımını çözdükten sonra istediğiniz her şeyi kolayca bulabilirsiniz. Ziyaret etmek için menüye bakabilir ya da arama yapabilirsiniz.

Kız ve erkek bebekleriniz için hiçbir yerde bulamayacağınız her çeşit, her renk, her modelden oluşan 120 adet karışık örgü bebek yelekleri için artık sözü daha fazla uzatmak istemiyoruz. Sayfayı paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

120 Adet Örgü Bebek Yelek Modelleri, Kız Erkek Bebekler İçin Örgü Yelekler
4.5 (89.03%) 31 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

7 Yorum

Bir Yorum Yaz
  1. Bebeğim için uzun zamandır bir yelek örmeyi düşünüyordum harika modeller paylaşmışsınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Farklı Güzel Örgü Modelleri ve Teknikleri Video Anlatım (12 Adet)

Amigurumi Örgü Oyuncak Tavşan Yapılışı 2 Bölüm 1 Arada