in

10.000 Takipçiye Ulaştık! Teşekkür ve Çekiliş Duyurusu

Örgü ve el işi tutkunları olarak, 10 günde 10.000 kişilik kocaman bir topluluk olduk. Facebook reklamlarında ve takipçilerimizin paylaşımları sayesinde sayfamızı görüp beğenen, takip eden herkese teşekkür ediyoruz!

El işleri, ülkemizde bir çok kadın için hem bir hobi hem de ek gelir kaynağı. Güzel ürünler ortaya çıkararak kolayca müşteri bulabilir ve yüksek miktarda paralar kazanabilirsiniz. Web sitemizi ve sayfamızı kurarken en büyük amacımız, hem sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, hem de satışını yapıp para kazanarak ailenizin geçimine destek olabileceğiniz modeller paylaşmak.

Facebook sayfamızda ve www.orguu.com resmi sitemizde, sizler için esin kaynağı olacak hiç bir yerde bulunmayan harika modeller ve pratik el işi yapımı videolar paylaşıyoruz, paylaşmaya devam edeceğiz. İşimizi zevkle yapıyoruz çünkü sizlerden gelen bildirimler, yorumlar ve teşekkürler sayesinde daha çok motive oluyor ve kaliteli içerikler üretmeye devam ediyoruz.

Henüz yolun başındayız, sizlerle paylaşacak binlerce modelimiz, örgü, el işi, tığ oyası yapımı ile ilgili tonlarca videolu anlatım var. Sayfamızdaki içerikleri beğenmeyi, yorum yapmayı ve paylaşmayı unutmayın. Bu etkileşimleriniz sayesinde içeriklerimiz daha fazla kişiye ulaşacak ve daha fazla insana esin kaynağı olabileceğiz.

Facebook sayfamızın 10.000 beğeniye ulaşmasının verdiği mutlulukla, 10 gün içerisinde yapacağımız çekilişle 3 takipçimize şık şallar hediye etmek istiyoruz. Çekilişe katılmak için yapmanız gereken tek şey sitemizdeki herhangi bir yazıyı değerlendirmek ve bu yazının altından yorum kısmına değerlendirme yaptığınızı belirtmek. 

10.000 Takipçiye Ulaştık! Teşekkür ve Çekiliş Duyurusu
5 (100%) 1 oy

Yazar Aygül

Boş durmayı sevmeyen, örgü tutkunu bir kadınım. El işi yaparak ek gelir kazanmaya ve aileme destek oluyorum. Sitemi takip ederseniz çok sevinirim, harika paylaşımlar olacak. Sizler de yaptığınız el işi modellerini göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kol Örgüsü Nasıl Yapılır? Kol Örgüsü Boyunluk – Atkı Yapımı ve Modelleri

İğne Oyası Tığ İşi Çanta Yapımı, Örnekler ve Harika Çanta Modelleri